Чичарито може да бъде ключът към завръщането на Роналдо в Юнайтед?
Мексиканският нападател Хавиер Ернандес може да бъде ключът към преминаването на Роналдо в Манчестър Юнайтед, твърди The Syn. Говореше се, че ако Роналдо премине към стария си отбор, то той би заплатил 65 милиона евро плюс Нани, но се оказа, че от "Кралския клуб" предпочитат Чичарито, според английския таблоид. Интересът на Реал Мадрид към играч на Юнайтед може да бъде решаващ при преминаването на Кристиано на Острова.
Чичарито се превърна в новата звезда на "червените дяволи" от пристигането му през лятото на 2010. През първия сезон, прекаран в Англия, успя да вкара 32 гола в 58 срещи. Обаче, играта му спадаше и идването на Робин ван Перси му отне титулярното място в състава на Сър Фъргюсън. Този сезон мексиканецът е играл едва в 19 мача в лигата и е отбелязал 8 попадения.
Изглежда намерението на Чичарито е да напусне английския клуб, макар Сър Алекс да заяви публично, че "разбира ситуацията на нападателя си, но това не е мотива да си мисли, че Юнайтед не е неговото място".
- Невил: Еланга, Рашфорд и Уелбек са по-добри от нападателите на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед се интересува от нападател на Уулвс
- ФА няма да накаже Ман Юнайтед
- Онана: Ман Юнайтед е по-добър от Лион
- Невил: Скучно манчестърско дерби
- Кийн: Не виждам Ман Юнайтед в топ 6 през следващия сезон
- ПСЖ поднови интереса си към Рашфорд
- Ман Юнайтед ще пътува до Азия след последния кръг