Тотнъм отново следи Дамиао
Президентът на Интернасионал Джовани Луиджи съобщи, че Тотнъм е възобновил интереса си към нападателя на националния отбор на Бразилия Леандро Дамиао. Както е известно, "шпорите" се оглеждат за Леандро вече няколко години. Когато през януари лондончани не успяха за пореден път да получат играча, Андре Вилаш-Боаш заяви, че Дамиао завинаги е зачеркнат от списъка с трансферни цели на Тотнъм.
Но както съобщава Sky Sports, представители на Тотнъм продължават своето наблюдение за 23-годишния бразилец и вероятността играча да се отправи към Англия това лято е голяма.
"Ако Тотнъм иска футболиста, то следва да се обърне към президента на клуба, откъдето е играча, а не да разговаря с агента - този подход е неправилен. Неотдавна общувахме с Тотнъм и е много вероятно през следващия сезон Леандро да играе в Англия. От друга страна изключваме Наполи като вариант", заяви Луиджи за Tutto Mercato.
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Франк: Още нямам титулярна постройка
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Тросар: Това бе перфектна вечер за нас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]