Бейнс: Радостни сме, че няма да играем срещу Суарес
Защитникът на Евертън Лейтън Бейнс е радостен от това, че неговият отбор няма да се срещне с Луис Суарес по време на мърсисайдското дерби в неделя на "Айнфилд". Както е известно, уругвайският национал получи наказание от десет мача за това, че ухапа Бранислав Иванович и започна да изтърпява санкцията, пропускайки пътуването на своите до Нюкасъл.
Бейнс смята, че отсъствието на нападателя на Ливърпул ще е от полза за Евертън в неделя.
"Наистина, радостни сме, че няма да се изправим срещу Луис Суарес, защото той е много добър играч и направи много за Ливърпул през сезона. Ако него го нямаше, едва ли те щяха да се намират в таблицата там, където са в момента. Отсъствието му е голяма загуба за тях. В същото време не бива да забравяме, че те имат и други добри играчи, които иска да излязат на преден план и да се покажат от най-добрата си страна", заяви Бейнс.
- Ал-Хилал се интересува от Салах
- Мърфи: Салах мисли, че светът се върти около него
- Собослай: Не разбирам какво става
- Невил: Ливърпул се самоунищожи
- Салах избухна срещу Ливърпул и Слот
- Ливърпул два пъти изпусна Лийдс за полувреме (видео)
- Исак: Очаквах нивото ми да е по-високо
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]