Джо Харт подложи на критика съотборниците си
Вратарят на Манчестър Сити Джо Харт подложи на критика своя отбор за изпуснатото преимущество в мача против Тотнъм. Вкарвайки бърз гол на "Уайт Харт Лейн", "гражданите" не успяха да доведат мача до победния му край. Напротив, "шпорите" продължиха да притискат своя съперник и в края на краищата поразиха три пъти вратата на Харт.
Това поражение пък даде възможност на Юнайтед да оформи и на теория спечелването си на 20-та рекордна титла. Харт е недоволен, че неговият отбор е намалил оборотите.
"Имахме преимущество и е успяхме да се възползваме от него. През второто полувреме просто отбивахме номера и си платихме за това. Мисля, че отнехме педала от газта, а това не биваше да правим. Тотнъм има за какво да се сражава и трябва да ги поздравим, но техните успехи не ме вълнуват особено. Провалихме се в Европа и имахме много седмици, за да възстановим силите си, поради това не мисля, че проблемът е в някаква умора. Просто лошо проведохме второто полувреме", заяви Харт.
- Алонсо: Борим се за три точки срещу Ман Сити
- Пеп за Шерки: Дори Меси не може такива неща
- Сити с класика срещу "Черните котки" (видео)
- Пеп: Родри продължава да страда
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]