Сонг е нещастен в Барселона
Бившият полузащитник на Арсенал Александр Сонг чрез своя агент изрази своето разочарование от отсъствието на игрова практика в Барселона, което веднага породи слухове за евентуално преминаване на играча в друг клуб. През миналото лято Арсенал продаде камерунския национал на Барселона само за 15 милиона паунда. До този момент Сонг излезе на терена само 12 пъти като титуляр и то играейки основно в отбраната на каталунците. Тази ситуация категорично не устройва полузащитника.
"Алекс е нещастен в Барселона. В Арсенал бе лидер на терена и извън него, но в Испания той не чувства, че играе важна роля и това му се отразява много лошо. Той има продължителен контракт с клуба - до 2017 година. Мисля, че няма да е правилно да си тръгне. Всички играчи искат постоянно да играят, но в Барселона това е много трудно да се случи", заяви агент Ригобер Сонг.
- Висшата лига обяви предварителната програма за сезон 2026/27
- Арсенал получи отказ за Монга
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
- Арсенал започна преговори за Аюб Буади
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
- Арсенал е готов да похарчи 100 млн. за мечтано лятно попълнение на Артета
- Емил Хески: Морган Роджърс е готов за трансфер в Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]