Юнайтед отмъква един от лидерите на Нюкасъл?
През идващото лято Манчестър Юнайтед планира да предложи 20 милиона паунда за полузащитника на Нюкасъл и националния отбор на Франция Йохан Кабай. Според информация на английските медии, треньорският щаб на "червените дяволи" вижда в 27-годишния французин наследник на Поул Скоулс, който до този момент не е приел предложението на клуба за продължаване на сътрудничеството и по всичко изглежда, че окончателно ще сложи край на кариерата си.
Най-голяма активност за привличането на Йохан проявява главният скаут на клуба Мартин Фъргюсън, който е брат на Сър Алекс.
Според слуховете, в сферата на интересите на Юнайтед продължават да се намират двама от лидерите на Бенфика 0 защитникът Езекиел Гарай и полузащитника Николас Гайтан.
- Рене Мюленстен: Манчестър Юнайтед не бива да продава прибързано Маркъс Рашфорд
- Трансферът, който се забави с шест години
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Рафаел Леао
- Бен Джейкъбс: Манчестър Юнайтед ще се включи за Чуамени само при едно условие
- Манчестър Юнайтед набеляза талант на Расинг като алтернатива на Люис Хол
- Барселона се сбогува с Рашфорд
- Манчестър Юнайтед набеляза голмайстора на Брентфорд, но трансферът изглежда труден
- Санчо получи шанс да възобнови кариерата си извън Европа след напускането на Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]