Роджърс: Ливърпул имаше възможнст да подпише с Бенитес през лятото
Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс коментира неотдавнашното изявление на своя колега Рафаел Бенитес, който не изключи възможността да се завърне в мърсисайдския клуб.
"Не четох неговите изказвания, но чух, че другите обсъждат това нещо. Навремето Рафа постигна впечатляващи резултати в клуба. На мен ми се струва, че аз и той влизаме в списъка на мениджърите, които са имали късмета да оглавяват този тим", зави Роджърс.
"Разбираеми са неговите думи, тъй като всеки специалист мечтае да работи тук. Но ръководството на Ливърпул имаше възможност вече да си върне Бенитес: през лятото испанеца беше свободен, но клуба взе решение да тръгне по друг път", допълни наставникът на мърсисайдци.
- Исак: Очаквах нивото ми да е по-високо
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Келехер: Лесно реших да напусна Ливърпул
- Собослай: Нямаме самочувствие
- Ван Дайк отправи предупреждение към Салах
- Саудитската лига е готова да финансира трансфера на Салах
- Вирц: Трябваше да бъдем търпеливи
- Ливърпул ще се справи в Лийдс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]