Фулъм загуби Дежага до края на сезона
Фулъм се лиши до края на сезона от услугите на полузащитника Ашкан Дежага, който се намира извън строя заради травма на глезена. Тази контузия 26-годишния иранец получи по време на победния мач против Куинс Парк Рейнджърс на 1 април, когато се сблъска с рекламно пано.
Според думите на наставника на Фулъм Мартин Йол, Ашкан ще се подложи на операция, което означава, че той най-вероятно повече няма да може да помогне на "котиджърсите" до края на сезона.
"Ашкан Дежага се нуждае от операция на глезена. Тя ще се проведе следващата седмица и аз мисля, че той ще пропусна остатъка от сезона", заяви Йол за Sky Sports.
- Марко Силва изключи напускане на Уилсън през януари
- Делап: Двата гола дойдоха от нищото
- Фулъм се наложи над десет от Челси
- Фулъм може да затрудни обновения Челси
- Зрелищен гол за Фулъм лиши Ливърпул от победа
- Ливърпул ще надвие Фулъм в Лондон
- Клубове от ВЛ могат да попречат на Барса да привлече Аке
- Фулъм се интересува от нападател на ПСВ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]