Кейхил претърпя операция
Мениджърът на Челси Рафаел Бенитес призна, че централният защитник Гари Кейхил е претърпял операция на травмираното си коляно. Както е известно, 27-годишният футболист получи контузията по време на лагер-сбора с националния отбор на Англия преди квалификациите за Мондиал 2014.
Гари не е играл за отбора си от средата на Март и се очакваше, че ще се завърне на терена в най-близко време. Операцията обаче отлага завръщането му с най-малко две седмици.
"Той претърпя операция. Направихме всичко много бързо, още след мача със Саутхемптън на 30 март", заяви Бенитес.
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
- Как трансферът на Кукурея в Реал Мадрид се ускори за по-малко от 24 часа
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]