Компани: В понеделник трябва да станем шампиони
Капитанът на Манчестър Сити Венсан Компани няколко дни преди дербито с Манчестър Юнайтед сподели очакванията си от предстоящия мач. Белгийският национал, който днес бе замесен с поредната порция слухове свързващи го с Реал Мадрид, Барселона и Байерн Мюнхен заяви, че единственото, което го интересува е победата над градския съперник.
"Дерби - това е дерби. В такъв мач не мислиш за шампионата. Работата тук е кой ще стане шампион на Манчестър, това е всичко. Миналата година беше друго и тогава обърнахме нещата в своя полза. Сега ситуацията е друга, но ние искаме да победим. За мен този мач е специален и в понеделник няма да има значение какво се случи по-рано. Важното е в тези 90 минути да бъдем по-добрите", каза Компани.
- Бенжамен Менди продаде копието си от световната купа за 54 000 евро
- Реал Мадрид временно замрази преговорите за Родри заради трансфера на Диоманд
- Реал Мадрид подготвя оферта от 40-50 млн. евро за Родри
- Манчестър Сити намери заместник на Родри
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
- Родри обмисля трансфер в Реал, но Барселона също остава вариант
- Родри отказа на ПСЖ, чака оферта от Реал Мадрид
- Реал Мадрид започна преговори за Родри
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]