Бенитес: Това е много важен успех
Мениджърът на Челси Рафаел Бенитес сподели впечатленията си от победата над Манчестър Юнайтед в четвъртфиналите за Купата на Англия, а също така разказа за травмите в отбора. Както е известно, единственото попадение в мача - дело на Демба Ба - се оказа напълно достатъчно лондончани да продължат напред в турнира, където на полуфинала ще се изправят срещу шампиона Манчестър Сити.
"Много се радвам за тази победа. Отборът добре работи и всички се насладиха на играта. Това беше много важен успех. Приоритетна задача обаче си остава класиране за Шампионска лига, но ние ще се опитаме да спечелим всеки един турнир, в който участваме. Относно контузиите, Ашли Коул получи контузия, която няма да му позволи да играе около 15 дни. Кейхил ще пропусне 15 дни. В тази връзка трябва да намерим оптималния състав, тъй като при нас графикът е много труден", заяви Бенитес.
- Нюкасъл планира изненадващ трансфер на защитник на Челси
- Мареска: Получихме леки голове
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Челси ще превземе Аталанта и Бергамо
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]