Официално: Ди Канио оглави Съндърланд
Бившият мениджър на Суиндън, италианецът Паоло Ди Канио е назначен за нов мениджър на Съндърланд, съобщи официалният Twitter на клуба. Очаква се, че новината ще бъде потвърдена утре сутринта и от официалният сайт на "черните котки". Както е известно, след загубата от Манчестър Юнайтед с 0:1 Съндърланд уволни Мартин О'Нийл и започна търсенето на нов мениджър.
"Съндърланд потвърждава назначаването на Паоло Ди Канио на поста мениджър за срок от две и половина години", се казва в съобщението, което се появи преди малко на страницата на официалния Twitter на клуба.
- 16-годишният Макс Доуън влезе в историята на Висшата лига
- Тотнъм иска Де Дзерби за нов мениджър
- Сър Ратклиф похвали Карик, но без обещания
- Ман Сити се препъна срещу Уест Хeм и доближи Арсенал до титлата
- Клинсман намекна, че би поел Тотнъм
- Арсенал изтръгна късна победа срещу Евертън и се доближи до титлата
- Нюкасъл шокира Челси на „Стамфорд Бридж“
- Ман Юнайтед готви чистка – петима играчи са поставени в трансферния списък
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]