Ливърпул си набеляза арменски национал
Ливърпул възнамерява да се пребори за подписа на полузащитника на Шахтьор Донецк Хенрих Мхитарян, съобщи talkSPORT. Според информациите, 24-годишният футболист е станал главна трансферна цел на английския клуб. Медията твърди, че страните ще започнат преговорите за трансфера на играча през април, като разговорите трябва да приключат през май.
Освен Ливърпул, английските медии свързват голмайстора на шампионата на Украйна с други клубове от най-силното първенство на планетата - Челси и Манчестър Сити. Трансферът на арменския национал се оценява на около 25 милиона евро.
- Ливърпул влиза в битка с Арсенал и Манчестър Юнайтед за Каишу Сано
- Ливърпул официално привлече Жереми Жаке от Рен
- Виктор Муниос: Не можех да откажа Ливърпул
- Ливърпул определи Брадли Баркола като основна трансферна цел
- Ливърпул получи тежък удар в битката за Ян Диоманде
- Ливърпул не е получил оферти за Коди Гакпо
- Ливърпул проявява интерес към Камавинга
- Салах получи контузия срещу Иран, Египет чака резултатите от изследванията
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Сега сериозно - нямам намерение да омаловажавам момъка, но по някаква причина ми напомни на Олег Саленко, поделил голмайсторския приз на Мондиал 94 с нашия Соичков. Руснакът набута 5 гола в един дълго коментиран мач, завършил с твърде съмнителен резултат. После Саленко отиде в Осасуна, ако не греша, и очаквано се провали - в Испания борш май не готвят.
Прояви ли Ливърпул интерес към някого, мигом към него се прилепват Тотнъм, Челси, Сити и др.богаташи. Не че чак толкова не могат без въпросния, а за да му качат цената. В случая - целия бюджет за лятото.
По-скоро ми е любопитно дали на Анфилд знаят, че се интересуват от арменеца.