Асистентът на Манчини: Роберто не се е прицелил само в Кавани
Анджело Грегучи, който е асистент на мениджъра на Манчестър Сити сподели за перспективите Роберто Манчини да запази работата си на "Етихад Стейдиъм" за следващата година, а също така коментира интереса към нападателя на Наполи Единсон Кавани.
"Бъдещето на Манчини? Нищо не знам за това. Той е свързан с клуба с действащ договор. Ще видим. Кавани? Това е сериозен футболист. Клубовете, които имат амбиция да станат велики, трябва да наблюдават големите играчи. Не мисля, че Манчини се е прицелил изключително към Кавани. Той само изрази мнението си за играта на Кавани", каза Грегучи.
- Комисията на Висшата лига: Габриел е трябвало да бъде изгонен срещу Сити
- Гуардиола с ирония: Предпочетох мач от Лига 1 пред ПСЖ – Байерн
- Евертън няма да затрудни Ман Сити
- Артета недоволен съдийството: Дузпата срещу Езе бе очевидна
- Едегор: Време е Арсенал да направи нещо специално
- Джон Стоунс напуска Ман Сити като свободен агент
- Гуардиола: Гонсалес трябва да рискува повече, за да измести Родри
- Астън Вила набеляза Трафорд за заместник на Мартинес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]