Марк Холси няма да бъде главен съдия тази седмица
Допускайки една дузина грешки в неотдавнашния мач между Уигън и Нюкасъл, реферът Марк Холси не получи наряд да ръководи двубой в кръга в английската Висша лига тази седмица. Както е известно, арбитърът пропусна инцидента с опасното влизане на Калум Макманам в защитника на Нюкасъл Масадио Хайдара. Освен това, Марк взе някои противоречиви решения по време на срещата, които предизвикаха гнева на футболистите и от двата отбора, а бившият рефер Греъм Пол посъветва 51-годишния Холси да се пенсионира.
По всичко изглежда, че футболните власти са взели отношение към работата на Холси и като наказателна мярка са го лишили от правото да бъде главен съдия, но в същото време Марк ще е четвърти арбитър на срещата между Арсенал и Рединг.
- Байерн готви оферта за Антъни Гордън – Компани търси конкуренция за Луис Диас
- Матета донесе драматична победа на Кристъл Палас над Нюкасъл
- Финансовите трикове или как системата облагодетелства богатите
- Челси и Нюкасъл се борят за звезда на стойност 50 милиона евро
- Киърън Трипиър се разделя с Нюкасъл след края на сезона
- Волтемаде отговори на критиците си и отрече да е в спад
- Нюкасъл е заплашен от санкции на УЕФА за финансови нарушения
- Нюкасъл запазва спокойствие: бъдещето на Хау ще се реши по-късно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]