Фернандес: Сблъсквал съм се с птичи грип и пневмония, едно изпадане на КПР няма да ме изплаши
Президентът на Куинс Парк Рейнджърс Тони Фернандес зави, че не се страхува от евентуално изпадане на отбора от английската Висша Лига. Осем мача преди края на сезона в Премиършип, лондончани се намират на седем точки от спасителния бряг. Вероятността от раздяла с английския елит е много голяма, но Фернандес е склонен да вижда в това само една временна трудност.
„Не се страхувам от изпадане. Дали ще ни нанесе това непоправим ущърб? Не, не мисля. Ако изпаднем, ще се наложи да се завърнем. Аз работя в авиационния бизнес, където сме се сблъсквали с атипична пневмония, птичи грип, земетресения и нефтени кризи, затова евентуално отпадане е само едно нещо, което ще бъде преодоляно. И ние научихме това-онова. Знаем какво да правим и имаме фундамент за това", заяви Фернандес.
- Трансферът, който се забави с шест години
- Челси се размина без отнемане на точки, но получи глоба от 10 млн. паунда
- Арсенал договори трансфера на Бруно Гимараеш за 90 милиона евро
- Челси с официална позиция след края на допинг делото срещу Михайло Мудрик
- Нюкасъл официално се раздели с Еди Хау
- Официално: Михайло Мудрик може отново да играе за Челси
- Андони Ираола разкри на коя позиция ще използва Флориан Вирц
- Джо Гомес пропуска старта на сезона, потвърди Андони Ираола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
:juggle: :drink: :04:
Тони Митал Фернандес форевър :bravo: