Андерсон може да напусне Манчестър Юнайтед
Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Андерсон може да напусне клуба, твърди авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. Според информациите, 24-годишният бразилец се надява да попадне на Мондиал 2014 с националния си отбор, но недостатъчното игрово време снижава шансовете му за това.
„Андерсон много иска да играе за националния отбор на Мондиал 2014 и разбира, че му е нужна редовна игрова практика. Сър Алекс не може да му я предостави в това количество, което му е необходимо", съобщи източник на медията.
Съгласно слуховете, в случай, че Манчестър Юнайтед не успее да продаде играча за необходимата сума, клубът може да разгледа вариант с отдаването на Андерсон под наем в бившия му клуб Порто или да го използва като част от сделката по привличането на крилото на „драконите" Хамес Родригес
- 8 гола между Юнайтед и Борнемут в шоуто на сезона
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]