Видич: Титлата е в ръцете ни
Капитанът на Манчестър Юнайтед Неманя Видич предупреди съотборниците си, че борбата за титлата все още не е приключила, независимо от това, че „червените дяволи" се отдалечиха от „гражданите" на 15 точки. Постигайки минимална победа над Рединг, Юнайтед напълно се възползва от грешната стъпка на Сити срещу Евертън и девет мача преди края на сезона, лидерът в класирането има грамадно преимущество пред своя конкурент.
Видич обаче е убеден, че е много рано да се отпуска, който и да е в отбора.
„Това е голямо преимущество и такова трябва да остане до края. Титлата е в ръцете ни, но случилото се през миналата година кара феновете да нервничат. Но аз не мисля, че ще позволим отново да се случи подобно нещо. Това не бива да става повече. Разбира се, пред нас има тежки двубои, гости сме на места, където традиционно трудно играем и поради това не всичко е завършило", заяви Видич за Sky Sports.
- Бруно ще е на разположение за трансфер срещу 57 млн.
- Астън Вила ще надвие отслабения Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед проявява интерес към халф на Борнемут
- Фернандеш: Клубът искаше да напусна през лятото
- Аморим: Трябваше да победим
- 8 гола между Юнайтед и Борнемут в шоуто на сезона
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]