Полицията започна разследване на инцидентите с Тери и Лампард в мача с Уест Хем
След неделната среща между Челси и Уест Хем на Стамфорд Бридж, стана известно, че полицията инициира разследване, касаещо хвърлянето на предмети от страна на привърженици на гостуващия отбор. На път за съблекалните по време на почивката между двете полувремена, капитанът на „сините" Джон Тери стана жертва на „обстрел" от монети. Стигна се до там бранителят да се сдърпа с фенове на гостите, показвайки колко много трофея е спечелил.
С това обаче не завършиха произшествията в мача. Когато Франк Лампард вкара своя гол № 200 за клуба - по него също полетяха монети, както и пластмасови бутилки, други предмети и дори няколко пакета хот-дог.
Веднага след мача беше обявено, че буйното поведение на запалянковците е впечатлило полицията, която започва разследване. Към момента няма арестувани, на този етап се изучават записите от видеокамерите и останалите технически средства, вероятно днес ще започнат първите разпити на свидетели.
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
- Нюкасъл ще отстъпи на Челси
- Карагър: Не мисля, че Мареска ще бъде мениджър на Челси през следващия сезон
- Челси и Ман Сити се интересуват от талант на Байерн
- Великобритания заплаши Абрамович
- Крило на Челси желае да напусне клуба
- Мареска: В играта сме, въпреки контузените
- Канте може да продължи кариерата си в Англия или Франция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]