Манчестър Сити: Джеко струва 20 милиона
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини намекна за каква сума е готов да се раздели с нападателя Един Джеко през лятото. Както е известно, вчера по-голямата част от световната преса изпрати босненския национал в Борусия Дортмунд след края на сезона, като се твърдеше, че заключителният кръг от преговорите между страните се е състоял през януари, по време на визитата на „гражданите" на Куисн Парк Рейнджърс.
Тази информация по-късно беше опровергана от немския клуб, но все пак Манчини призна, че „гражданите" са готови да изслушат предложения за нападателя.
„Един е важен играч за нашия отбор. Ние не сме обсъждали трансферния пазар, тъй като до края на сезона остават още десет мача. Но през юни може да се случи всичко. Ако футболистът иска да си тръгне, ние ще преценим ситуацията. Това се отнася за всеки наш футболист. Смятам Джеко за прекрасен футболист, който би могъл да вкарва в Италия по 20 гола на сезон. Но той струва 17 милиона, дори повече", заяви Манчини за ESPN.
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
- Ман Сити у дома ще разбие Уест Хем
- Челси и Ман Сити се интересуват от талант на Байерн
- Жребият за 1/2-финалите за Купата на Лигата
- Ман Сити без проблем до полуфинала
- Гуардиола: Трафорд е невероятен вратар
- Ман Сити ще стигне полуфиналите за Купата
- Стана ясна основната трансферна цел на Ман Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]