Диара аут до края на сезона
Мениджърът на Фулъм Мартин Йол призна, че Мамду Диара вероятно няма да може да играе отново този сезон заради усложнение на травмата си. Халфът от Мали страдаше от контузия на коляното, която му попречи да бъде полезен на отбора си и африканецът записа само пет участия от септември насам. Последният мач на бившата звезда на Реал Мадрид бе при загубата от Тотнъм в началото на декември и оттогава състоянието му не се подобрява.
„Диара още не е добре. Ще му трябва доста време, за да се оправи, в най-добрия случай да се надяваме, че това ще стане към края на сезона. Той бе опериран, всичко изглеждаше наред, след което обаче болките се усилиха. Да се надяваме , че в следващите две седмици ще знаем повече", заяви Мартин Йол.
- Марко Силва изключи напускане на Уилсън през януари
- Делап: Двата гола дойдоха от нищото
- Фулъм се наложи над десет от Челси
- Фулъм може да затрудни обновения Челси
- Зрелищен гол за Фулъм лиши Ливърпул от победа
- Ливърпул ще надвие Фулъм в Лондон
- Клубове от ВЛ могат да попречат на Барса да привлече Аке
- Фулъм се интересува от нападател на ПСВ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]