Бен Арфа се завърна към тренировки
От Острова пристигнаха добри новини за почитателите на Нюкасъл. Според информациите, крилото Хатем Бен Арфа отново тренира на пълни обороти, след като два месеца се намираше извън терените заради проблеми с подколянното сухожилие.
Напълно е възможно французинът да се появи в срещата-реванш от 1/16-финалите на Лига Европа срещу украинския Металист.
„Наблюдавахме добре процеса му по възстановяване и мога да кажа със сигурност, че Хатем е готов за игра. Сигурен съм, че феновете ще са много щастливи от този факт, защото той е много важна част от нашия тим. Завръщането му ще ни донесе допълнителна свежест в предни позиции", заяви наставникът на Нюкасъл Алън Пардю.
- Журналист от Sport.es разкритикува Барселона за представянето на Антъни Гордън
- Антъни Гордън: Никога няма да забравя Нюкасъл
- Антъни Гордън: Барселона е клубът на мечтите ми
- Нюкасъл съобщи, че е продал Гордън за "значителна сума"
- Барселона обяви трансфера на Антъни Гордън
- Пикфорд спечели наградата за спасяване на сезона във Висшата лига
- Барса продължава да има интерес към Рашфорд въпреки трансфера на Гордън
- Антъни Гордън пристига в Барселона за медицински прегледи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]