Официално: Защитник на Ливърпул премина в Уулвс
Защитникът на Ливърпул Джак Робинсън ще проведе остатъка от сезона под наем в Уулвърхемптън, съобщи официалният сайт на мърсисайдския клуб. 19-годишният бранител дебютира за „червените" през май 2010 година. За своите 16 години 250 дни Робинсън стана най-младия дебютант за Ливърпул във Висшата лига на Англия.
Оттогава досега Джак изигра 11 мача за основния състав. Но високата конкуренция и нуждата от игрова практика явно са накарали ръководството на клуба да изпрати играча в клуба от Чемпиъншип.
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед следят ситуацията с Чуамени
- Юнайтед ще удари Ливърпул в Манчестър
- Червеното сърце на "Анфийлд"
- Ливърпул с добри новини: травмата на Салах не е сериозна
- Клоп настоя: Разширеният Мондиал застрашава здравето на играчите
- Ливърпул набеляза Диого Коща при евентуална раздяла с Алисон
- Карик: Юнайтед е в добра позиция преди дербито с Ливърпул
- Джерард отчете сериозен напредък в играта на Челси след смяната на треньора
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]