Манчини: Ако продължим да вкарваме, имаме шансове за титлата
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини заяви, че високата резултатност на неговите нападатели е способна да върне на „гражданите" шанса да защитят титлата си във Висшата лига на Англия. Манчини успя да се порадва на играта на своя тим при победата с 4:0 над Лийдс и наставникът на тима смята, че Карлос Тевес и неговите съотборници в нападението е много важно да бъдат на върха на формата си.
„Карлос е много важен играч за нас, дори когато не се намира в добра форма. Той е опитен, сражава се, но в последно време не игра толкова често. Записа само 60 минути и за него беше много важно да вкара гол. Това ще му даде повече увереност. Необходимо ни е нападателите да вкарват много голове, както го направиха срещу Лийдс. Ако започнат да вкарват, ние ще имаме шансове за титлата във Висшата лига", коментира Манчини.
- Евертън няма да затрудни Ман Сити
- Артета недоволен съдийството: Дузпата срещу Езе бе очевидна
- Едегор: Време е Арсенал да направи нещо специално
- Джон Стоунс напуска Ман Сити като свободен агент
- Гуардиола: Гонсалес трябва да рискува повече, за да измести Родри
- Астън Вила набеляза Трафорд за заместник на Мартинес
- Гуардиола похвали Саутхемптън след трудния успех за Купата на Англия
- Манчестър Сити търси наследник на Хосеп Гуардиола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]