Гигс: Рио не играе за Англия? По-добре за Юнайтед
Райън Гигс заяви, че игнорирането на Рио Фърдинанд от Рой Ходжсън е от полза за Манчестър Юнайтед. Вече година и половина 34-годишния защитник не е викан в националния отбор на Англия и ситуацията не се промени дори след отказването на Джон Тери, с когото Рио се намира в конфликт.
Според Гигс, фактът, че Фърдинанд не си отвлича вниманието с „Трите Лъва" е от голяма полза за Юнайтед.
„Аз не смятам, че игнорирането му влияе по някакъв начин. Всеки от нас е щастлив, че той играе толкова добре за Юнайтед. Прекрасно се представя през целия сезон, а опитът му и лидерството са много полезни за Джони Еванс и Рафаел, което се вида в мача с Реал. Рио е футболист от топ ниво. Той доказва това отново и отново и го направи отново тази сряда", заяви Гигс за Magic 1152.
- Ливърпул и Манчестър Юнайтед следят ситуацията с Чуамени
- Юнайтед ще удари Ливърпул в Манчестър
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Леао с включени играчи
- Бруно изчаква гаранции за бъдещето си в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед се отказва от Андерсон заради цена от £120 млн
- Развръзката наближава: Арсенал в играта, Юнайтед реши задачата, дъното ври
- Карагър: Карик ще остане начело на Манчестър Юнайтед
- Магуайър: Юнайтед е по-стабилен след смяната на треньора
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]