Милс: Ако Сити отпадне от Лийдс, Манчини ще бъде уволнен
Бившият защитник на Манчестър Сити Дани Милс предположи, че в случай, че „гражданите" претърпят поражение в неделния мач от осминафиналите на Купата на Англия с Лийдс, мениджърът на тима Роберто Манчини може да бъде уволнен.
„Манчини се намира под натиск. Сити загуби шансове за титлата и ако те загубят от Лийдс в Купата, Манчини ще бъде уволнен. 12 точки разлика от Юнайтед са прекалено много и през лятото Роберто няма да бъде в отбора. Но ако клуба излети от Купата, аз мисля, че ръководството ще го изгони много по-рано", заяви Милс.
- Манчестър Сити готви удар по Реал Мадрид с оферта за Винисиус
- Гвардиол пред избор: нов договор със Сити или трансфер в Реал Мадрид
- Манчестър Сити вдигна офертата за Елиът Андерсън до 120 милиона паунда
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Бернардо Силва: Барселона е вариант, но още не съм взел решение
- Ал Мубарак: Манчестър Сити струва поне 10 милиарда долара
- Звезда на Ливърпул с лоша прогноза за Арсенал, плюс още мъки за Челси и Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]