Манчестър Юнайтед е фаворит за подписа на Левандовски
Манчестър Юнайтед е основен фаворит за подписа на нападателя на Борусия Дортмунд Роберт Левандовски. Според информациите, които пристигат от Острова, „червените дяволи" изобщо не са се отказали да привлекат полският национал, който вече даде да се разбере, че не желае д а продължи взаимоотношенията си с шампиона.
Договорът на Левандовски изтича през 2014 година и в понеделник се появиха съобщения, че новият старши-треньор на Байерн Мюнхен Пеп Гуардиола желае да има нападателя в редиците си. Вчера също така се разбра, че Роберт може да струва на Байерн Мюнхен 30 милиона евро.
Борусия обаче не желае най-добрият нападател на отбора да премине в конкуренцията и поради това „жълто-черните" са готови да се разделят със звездата си и срещу по-малка сума. През декември 2012 година се появи информация, че Левандовски е готов да премине в Манчестър Юнайтед, така че в края на сезона ни очакват интересни неща около полския национал.
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
- Амад Диало: Всички в Манчестър Юнайтед подкрепят Майкъл Карик
- Ман Юнайтед е готов да предложи постоянен договор на Карик
- Петер Шмайхел призова Манчестър Юнайтед да привлече Джака
- Манчестър Юнайтед готви мащабна инвестиция от £150 млн за нови халфове
- Ман Юнайтед готви офанзива за Матеус Фернандеш и Морган Роджърс
- Карик очаква официални разговори с Ман Юнайтед
- Невил определи четири трансферни приоритета за Ман Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]