Юнайтед потвърди, че ще играе приятелски мач в Япония
В рамките на подготовката за следващия сезон Манчестър Юнайтед ще проведе приятелски мач в Япония, потвърди информацията официалният сайт на „червените дяволи". Съперник на лидера във Висшата лига на Англия ще бъде Йокохама Маринос. Двубоят ще се играе на 23 юли на стадиона, на който Юнайтед стана световен шампион през 2008 година.
„В Манчестър Юнайтед останаха отлични спомени от тази среща в Япония, а мачът срещу Йокохама Маринос ще изиграе важна роля от подготовката за новия сезон. „Нисан Стейдиъм" е един от най-добрите стадиони в света, на който ние станахме първият английски отбор спечели Световното клубно първенство", заяви изпълнителният директор на Юнайтед Дейвид Гил.
- Манчестър Юнайтед набеляза голмайстора на Брентфорд, но трансферът изглежда труден
- Санчо получи шанс да възобнови кариерата си извън Европа след напускането на Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед постави цена от 42 милиона паунда на Маркус Рашфорд
- Бенямин Шешко ще бъде готов за началото на сезона в Манчестър Юнайтед
- Трой Дийни не вярва, че Манчестър Юнайтед ще завърши в топ 4
- Манчестър Юнайтед договори личните условия с Ману Коне, Рома не отстъпва за цената
- Чичарито стана първото попълнение в историята на Атлетико Далас
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]