Преминаването на Емануелсон във Фулъм пред провал
Трансферът на Урби Емануелсон във Фулъм е пред провал, съобщи част от днешната италианска преса. Преди няколко дни става известно, че холандският полузащитник на Милан е съгласувал личните си условия с лондонския клуб, където трябва да прекара втората част на сезона, след което „котиджърсите" могат да закупят правата на играча.
В последният момент обаче сделката е пред провал: късно снощи в офисите на Фулъм е получено писмо от Милан, в което се настоява в качеството на компенсация за напускането на Емануелсон, на „Сан Сиро" да бъде изпратен полузащитника от младежкия национал отбор на Швейцария Пайтим Касами.
Не е ясна реакцията на английския клуб, но новината е шокираща, имайки предвид присъствието на Емануелсон в Лондон, където играчът трябва да премине медицински прегледи.
- Милан и Ориги се разделиха
- Милан и Уест Хем се разбраха за Фюлкруг
- Арсенал се насочва към двама от Милан
- Ясно е какво е предизвикало напрежението между Конте и Алегри
- Рабио: Допускаме твърде много голове
- Алегри: Загубата е възможност да се изправим на крака
- Конте: Конкурентни сме, когато работим като отбор
- Наполи победи Милан и е на финал за Суперкупата на Италия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]