Йънг и Еванс няма да играят срещу Фулъм
Джони Еванс и Ашли Йънг ще пропуснат двубоя на Манчестър Юнайтед срещу Фулъм тази събота заради контузии. Бившият полузащитник на Астън Вила страда от травма на коляното, която получи при победата над Ливърпул на „Олд Трафорд" преди две седмици и очакванията бяха, че той ще се завърне в строя за мача срещу Тотнъм миналия уикенд. Йънг обаче не го направи, но шотландският специалист е убеден, че Ашли ще е готов за мача с Реал Мадрид от Шампионската лига.
„Завръщането на Ашли е близо. Сигурен съм, че ще играе срещу Реал Мадрид", заяви Сър Алекс по време на днешната си пресконференция.
„Относно Джони Евaнс, той се възстановява малко по-дълго от очакваното. Но фактът, че имаме Крис Смолинг и Фил Джоунс е голям бонус за нас", каза още шотландският специалист.
- Ман Юнайтед и Нюкасъл се наредиха на опашка за бек на Брентфорд
- Барса се интересува от Лисандро Мартинес
- Ман Юнайтед с четвърта поредна победа при Карик (видео)
- Ман Юнайтед ще се наложи и над ранения Тотнъм
- Карик: В началото не гледах твърде напред
- Рашфорд няма да отговори на обаждане на Карик
- Ман Юнайтед може да се конкурира с Арсенал за Горецка
- Маласия е ядосан на Ман Юнайтед след проваления трансфер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]