Бекъм-младши на проби в Челси
Във вторник вечер бившият капитан на националния отбор на Англия Дейвид Бекъм, който в момента е свободен агент, пристигна на тренировъчната база на Челси, за да наблюдава срещата на своя син Бруклин за отбора на „сините" до 14-годишна възраст.
Към момента 37-годишният англичанин си търси нов клуб, но според информациите, ветеранът твърдо е решил, че при какъвто и да е изход неговото семейство ще остане да живее в Лондон - включително и 13-годишният Бруклин, който се надява да тръгне по стъпките на именития си баща.
Във вторник Бекъм-младши бил извикан в Кобхъм за проби в състава на юношеския тим на лондончани. Момчето получи своето футболно образование в академията на ЛА Галакси, но сега, след пристигане на именитото семейство в Лондон Бруклин е принуден да си търси нов отбор.
- Официално: Челси се договори с Брайтън за Дани Уелбек
- Страсбург привлече вратаря на Челси Филип Йергенсен
- Официално: Челси привлича Джордан Хендерсън
- Шон Райт-Филипс посочи идеалния заместник на Кукурея в Челси
- Челси насочи поглед към защитника на Реал Мадрид Алваро Карерас
- Дани Уелбек договори личните си условия с Челси
- Челси е фаворит за подписа на Джордан Хендерсън
- Астън Вила преговаря за Николас Джаксън, бъдещето му зависи от следващия ход на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]