Шалке 04 отказа да продаде Холтби на Тотнъм
Директорът на Шалке 04 Хорст Хелдт потвърди, че неговият клуб е отклонил предложението на Тотнъм за покупка на полузащитника Люис Холтби. Както е известно, „шпорите" вече се договориха с немския национал за неговият трансфер на „Уайт Харт Лейн през следващото лято като свободен агент. Но тежката травма на Сандро накара треньорският щаб на Тотнъм да проучи въпроса с незабавното присъединяване на Люис към лондончани.
Днес стана известно, че Тотнъм е направил официално предложение за покупката на Холтби. Ръководителите на Шалке 04 обаче са отговорили с отказ, но все пак са готови да отидат на диалог, ако получат приемлива цена за своя футболист.
„Тотнъм ни направи предложение, което се оказа неприемливо. Ето защо ние отговорихме с отказ. Трансферният прозорец все още е отворен и Холтби не струва по-евтино", цитира Sky Sports думите на Хелдт.
- Рая спаси Арсенал, Доку не спира да бележи, а Тотнъм отново се провали
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]