Уигън привлече вратар на Атлетико Мадрид
Уигън взе под наем до края на сезона резервният вратар на Атлетико Мадрид Жоел Роблес. 22-годишният страж заслужи правото да остане в тима на Роберто Мартинес, впечатлявайки мениджъра на „латиксите" по време на няколкодневните проби в английския тим.
В Мадрид талантливият Роблес се намираше зад гърба на основния вратар Тибо Куртуа, чийто права принадлежат на Челси. Втората половина на миналия сезон Жоел проведе под наем в Райо Валекано.
- Анонс на 31-ви кръг на Примера дивисион
- Пике подкрепи Кубарси след червения картон срещу Атлетико
- УЕФА наказа съдията на Барселона – Атлетико
- Жерар Мартин: Червеният картон промени всичко
- Лукман: Голът след червения картон бе ключов момент
- Тиери Анри: Това не бе червен картон за Кубарси
- Барсa обмисля жалба до УЕФА след спорните решения срещу Атлетико
- Гризман: Полуфиналът е още далеч, нищо не е решено
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]