Мойс: Фелайни ще остане в Евертън и след края на сезона
Мениджърът на Евертън Дейвид Мойс опроверга всички спекулации около бъдещето на полузащитника на „карамелите" Маруан Фелайни. Както е известно, The Times съобщи по-рано през седмицата, че Челси се е разбрал с мърсисайдският клуб за трансфера на белгийския национал и дори се съобщаваше, че лондончани са готови да заплатят 22 милиона паунда за изкупване на договора на лидера на Евертън.
„Планът е да запазим всички наши играчи. Изобщо не се безпокоя за ситуацията около Фелайни. Маруан ще остане в клуба и след края на сезона, той ще е тук много по-дълго време, отколкото се говори в пресата", заяви Мойс.
- Невил: Арсенал не трябва да изпада в паника от загубата
- Оуен към Салах: Не трябва да говориш така публично
- Нападател на Нюкасъл се разбра с Айнтрахт Франкфурт
- Ясно е какво мисли ръководството на Ливърпул за Салах
- Слот обясни отсъствието на Салах срещу Лийдс
- Ал-Хилал се интересува от Салах
- Трагедия в Лондон и дъжд в Блекбърн прекъснаха два мача в Чемпиъншип
- Мърфи: Салах мисли, че светът се върти около него
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
При добро развитие на нещата, след този кръг "карамелите" могат да излязат на 3-то място.