Алърдайс ще прави от Шамак страшилище
Наставникът на Уест Хем Сам Алърдайс обеща на взетия под наем от Арсенал Маруан Шамак да даде шанс да се върне на предишното си ниво. През сегашния сезон 28-годишният мароканец на практика нямаше възможност да се прояви при „артилеристите" и точно за това пристигна в лагера на „чуковете".
Алърдайс се надява да накара своето ново попълнение да покаже тази игра, благодарение на която вкаралият един гол във Висшата лига от декември 2010 година Шамак, заслужи трансфера си в Арсенал от Франция.
„Ще се постараем той да стане такова страшилище за чуждата врата, каквото навремето беше в Бордо. Маруан беше разстроен от отсъствието на игрова практика в Арсенал през последната година и сега няма търпение да докаже на какво е способен", заяви Алърдайс за Sky Sports.
- Кай Хаверц: Арсенал иска да спечели всички трофеи през новия сезон
- Винисиус постави условия на Реал Мадрид за нов договор
- Арсенал и трудното изкачване към следващото ниво
- Манчестър Юнайтед проучва възможността да привлече Майлс Люис-Скели
- Реал Мадрид не знае за интерес на Арсенал към Винисиус
- Артета: Цолис е гладен за успехи и вече се адаптира отлично
- Бруно Гимараеш е все по-близо до трансфер в Арсенал
- Арсенал отправи официална оферта за Винисиус Жуниор
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]