КПР назначи нов шеф на скаутската служба
Куинс Парк Рейнджърс назначи нов началник на скаутската служба на клуба. На тази длъжност беше поканен Ян Брумфилд, който по-рано работи заедно с Хари Реднап в Портсмут и Тотнъм. На позицията Брумфилд заменя Майк Риг. Новият шеф на скаутите ще отговаря за търсенето на трансферни цели и също така ще работи с клубната академия.
„Рамо до рамо работех с Хари в продължение на няколко години. Забележително е отново да се присъединя към неговия щаб. Работата на скаута е 24 часа в деня, седем дни в седмицата и за последните 25 години аз нямам никаква почивка. Напуснах Тотнъм през септември и сега съм свеж. Да работя с Хари е идеалната възможност за мен. Поприказвах с ръководството на клуба за техните бъдещи планове и искам да бъда част от реализирането на проекта на КПР", цитира Sky Sports думите на Брумфилд.
- Анонс на 30-ти кръг от Висшата лига
- Ман Юнайтед ще надиграе напрегнатия Астън Вила
- Игор Тудор отправи послание към отбора
- Агентът на Шаби Алонсо отрече слуховете за договорка с Ливърпул
- Челси удължи договора на капитана Рийс Джеймс до 2032 година
- Манчестър Сити не преговаря за Усман Дембеле
- Манчестър Юнайтед се включи в битката за Сандро Тонали
- Ман Сити ще разбие Уест Хем като гост
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]