Невил: Мойс иска да спечели Купата на Англия
Капитанът на Евертън Фил Невил смята, че избраният от мениджъра Дейвид Мойс състав за вчерашния мач от Купата на Англия против Челтенъм отряза желанието на шотландския специалист да спечели почетния трофей. Срещата с тима от четвърта английска дивизия завърши за „карамелите" с уверена победа 5:1. Една от причината за подобно леко класиране за следващия стадии на Купата на Англия се крие в състава на Евертън, който излезе с титулярите си и не даде никакви шансове на своя противник.
Невил вижда в това ясен сигнал за желанието на Мойс да бъде спечелен трофея.
„Той (Б.ред. Мойс) иска да спечели Купата на Англия и избраният състав е доказателство за това. Мениджърът можеше да пренареди състава и да пусне няколко резерви, но не го направи, независимо от календара", каза Невил.
- Салах е трети по асистенции в истрията на ВЛ
- Слот: Надявам се, че Салах ще остане
- Артета: Сами си направихме труден мача
- Карагър: Ливърпул никога няма да подкрепи Салах пред Слот
- Антонио тренира с Лестър
- Кристъл Палас се интересува от Бренън Джонсън
- Мареска: Тази победа е много важна за нас
- Екитике: Салах ми даде страхотен пас
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]