Манчини: Възстановяването на Агуеро ще отнеме десет дни
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини сподели мнението си за степента на сериозността на травмата на нападателя Серхио Агуеро. Както е известно, аржентинецът получи контузия в срещата от 21-я кръг на Висшата лига на Англия със Стоук Сити и в 77-та бе заменен от Карлос Тевес.
Първите информации за състоянието на Агуеро бяха, че той ще остане извън строя за около месец, но по-късно Манчини опроверга тези съобщения.
„Травмата на Агуеро не е сериозна. Той има само болки в подколянното сухожилие и вероятно ще са му нужни около десет дни, за да се възстанови", заяви Манчини за ВВС.
- Фло: Холанд и Мбапе мислят за класирането, а не за личния дуел
- Реал Мадрид привлича Бернардо Силва като свободен агент
- Родри: Кабо Верде изобщо не мислеше да преминава центъра
- Клубовете от Висшата лига се опасяват от нова трансферна инфлация заради Андерсън
- О'Райли към Англия: Срещу Хърватия трябва да покажем от какво сме направени
- Манчестър Сити обвърза Гвардиол до 2031 година
- Гвардиол отхвърли Реал Мадрид и остава в Манчестър Сити
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]