Лампард: Клубът не е казал нито дума за нов договор
След своя дубъл в срещата от 20-я кръг на Висшата лига на Англия против Евертън, полузащитникът на Челси Франк Лампард съобщи, че ситуацията около неговото бъдеще остава същата. Действащият контракт на 34-годишният англичанин изтича в края на сегашния сезон. Както призна неотдавна Лампард, клубът до този момент не е повдигал въпроса за сътрудничеството помежду им.
„През последните няколко седмици никой не е разговарял с мен за новия договор. Към момента за това не е казано нито дума - моят действащ контракт изтича през лятото", заяви Лампард за ВВС.
„Наслаждавам се на своята игра, упорито тренирам и обожавам да бъда част от този отбор. Това е всичко, което мога да кажа в момента, но това е достатъчно да бъде щастлив - радвам се, че продължавам добре да играя и да нося на тима си полза, както го направих сега", каза още полузащитникът.
- Как трансферът на Кукурея в Реал Мадрид се ускори за по-малко от 24 часа
- Разкриха защо Кукурея е напуснал Челси за Реал Мадрид
- Енцо Фернандес иска трансфер в Реал Мадрид
- Реал Мадрид официално привлече Марк Кукурея
- Енцо Фернандес разпали слуховете около трансфера на Кукурея в Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще плати 55 млн. за Кукурея
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]