ФА може да накаже Сър Алекс
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън може да бъде наказа от Футболната асоциация на Англия за поведението си по време на снощния мач с Нюкасъл в рамките на 19-я кръг на Висшата лига на Англия, съобщава The Telegraph. Според информация на изданието, преди началото на второто полувреме, шотландският специалист е влязъл в словесна битка със съдийската бригада. Сър Алекс е бил недоволен от решението на главния арбитър Майк Дийн, който зачете автогола на Еванс.
Сега Футболната асоциация на Англия изучава доклада на рефера и най-вероятно ще повдигне дисциплинарни обвинения срещу Сър Фъргюсън.
Интересна е ситуацията и с наставника на Манчестър Сити Роберто Манчини, който след загубата от Съндърланд пък обвини съдията, че не е изтрезнял от коледната вечер. За подобно изказване преди три години Сър Алекс отнесе дисквалификация от три мача.
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]