Таарабат все пак ще участва в Купата на Африка
Полузащитникът на Куинс Парк Рейнджърс Адел Таарабат потвърди, че ще остави своя клуб през януари и ще замине за Купата на Африка. Мароканецът, чиито дубъл в мача против Фулъм донесе на лондончани първата победа през сезона е убеден, че нищо не може да му попречи да помогне на националния си отбор.
„Ще направя всичко възможно, за да докажа, че съм достоен за участие в турнира. Мениджърът дойде при мен и ме помоли да не ходя, но аз му отговорих: „Бос, ако те ме повикат, аз не мога да им откажа. Обичам страната си, обичам мароканците, а футбола означава много за тях". Отговорих, че единственият вариант, при който няма да отида на турнира е само, ако не бъда повикан", заяви Таарабат за ESPN.
- Анонс на 35-ти кръг от Висшата лига
- Палас избира наследник на Гласнер: Лампард и Маккена сред фаворитите
- Бруно изчаква гаранции за бъдещето си в Ман Юнайтед
- Ливърпул с добри новини: травмата на Салах не е сериозна
- Бърнли се раздели със Скот Паркър след изпадането от Висшата лига
- Ман Юнайтед се отказва от Андерсон заради цена от £120 млн
- Клоп настоя: Разширеният Мондиал застрашава здравето на играчите
- Развръзката наближава: Арсенал в играта, Юнайтед реши задачата, дъното ври
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]