Популярността на Бербатов пада
По всичко изглежда, че популярността на Димитър Бербатов спада. Поне това показва онлайн анкетата на IFFHS (Международната федерация по футболна история и статистика). Нападателят на Фулъм не е в челото на най-известните играчи в Европа за 2012-а, докато година по-рано бе номер 1 в същата класация. Предположенията са, че феновете на Митко са намалели или вече не са толкова активни в онлайн гласуването.
Арменецът Хенрик Мхитарян от Шахтьор Донецк, е избран за най-популярен играч в класацията. Следват го Мирослав Клозе от Лацио, Евген Коноплянка от Днепър, Кристиано Роналдо, Един Джеко, Бранислав Иванович, Франческо Тоти и албанецът Лорик кана от Лацио.
- Маркo Силва: Няма развитие около новия ми договор с Фулъм
- Анонс на 27-ми кръг от Висшата лига
- Астън Вила се надява да привлече Хари Уилсън
- Фулъм, Уулвс и Съндърланд продължават във ФА Къп, Лийдс оцеля след дузпи
- Гуардиола коментира смяната на Холанд
- Ман Сити разгроми Фулъм
- Ман Сити няма да даде шанс на Фулъм
- Анонс на 25-ти кръг от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]