Балотели се жалва от Манчестър Сити
Нападателят на Манчестър Сити Марио Балотели възнамерява да подаде апелация срещу решението на клуба да го накаже с парична глоба. 22-годишният италиански национал беше глобен с 350 000 паунда за това, че заради жълти и червени картони пропусна една пета от миналогодишния сезон във Висшата лига.
Нападателят не е съгласен с това решение и е подал жалба до Висшата лига на Англия. Очаква се, че тази апелация ще бъде разгледана от независима комисия в сряда.
Тази новина предполага, че недоволството от наложеното наказание може да доведе до напускането на Балотели през зимния трансферен прозорец.
- Ман Сити оглави таблицата след класика над Уест Хем (видео)
- Мареска за слуховете за Ман Сити: 100% спекулация
- Нико Пас е отказал оферти от Ман Сити, Ливърпул, Челси и Арсенал
- Мареска поема Ман Сити, ако Гуардиола напусне?
- Ман Сити у дома ще разбие Уест Хем
- Челси и Ман Сити се интересуват от талант на Байерн
- Жребият за 1/2-финалите за Купата на Лигата
- Ман Сити без проблем до полуфинала
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]