Лоуренсън: Арсенал изглеждаше като посредствен отбор
Бившият защитник на Ливърпул Марк Лоуренсън коментира поражението на Арсенал от Брадфорд в рамките на четвъртфиналите от Купата на английската лига. Както е известно, срещата завърши наравно в редовното и допълнителното време и победителят трябваше да бъде определен чрез изпълнение на дузпи.
„Брадфорд игра великолепно. Те накараха Арсенал да се суети, а самите те проведоха великолепен мач. Лондончани започнаха да пускат в игра национали, но домакините се раздадоха. Между двата отбора съществува колосална разлика в класите, но на фона на Брадфорд Арсенал изглежда като посредствен отбор", заяви Лоуренсън за ВВС.
- Астън Вила с драматична победа над Арсенал (видео)
- Нов удар за Арсенал - Москера ще липсва дълго
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Арсенал ще се наложи над Брентфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]