Полицията продължава да издирва лицето, което нарани Фърдинанд
Полицията на Манчестър разкри, че е повдигнала обвинения към девет човека по време на срещата от 16-я кръг на Висшата лига на Англия между Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити. Според информациите, по време на инцидентите са арестувани общо 13 любители на футбола, по-късно са освободени четирима. Обвиняемите ще се изправят пред съда на 4 януари.
Също така органите на реда отрекоха появилите се съобщения, че е заловен нападателя на Рио Фърдинанд, който нарани лицето на футболиста. Издирването на въпросното лице продължава.
„Въпреки голямото напрежение преди и по време на мача, нямаше сериозни безредици. Това, че осъществихме само 13 ареста сред толкова многобройна публика и в такъв важен двубой говори, че сме си свършили перфектно работата по осигуряване на реда. Продължаваме да разследваме инцидента с хвърлената монета по г-н Фърдинанд", заяви главен инспектор Стив Хауърд.
- Ман Юнайтед се отказва от Андерсон заради цена от £120 млн
- Развръзката наближава: Арсенал в играта, Юнайтед реши задачата, дъното ври
- Карагър: Карик ще остане начело на Манчестър Юнайтед
- Магуайър: Юнайтед е по-стабилен след смяната на треньора
- Рашфорд съгласува постоянен договор с Барселона
- Бруно настигна Кристиано по голови действия за Манчестър Юнайтед
- Карик: Юнайтед е в добра позиция преди дербито с Ливърпул
- Бруно изравни рекорд на Йозил по асистенции във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]