Сър Алекс: Телевизиите контролират всичко
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън подложи на критика разписанието на срещите от Висшата лига на Англия. Както е известно, програмата за мачовете в най-силното първенство на планетата се изготвя след съгласуване с телевизиите, излъчващи двубоите.
„Загубихме от Челси, защото двубоят ни беше определен да се играе в събота по обяд, малко преди това проведохме среща в Шампионска лига. Това е нелепо. Главният проблем идва от телевизиите. Те винаги искат да играем с най-силните си състави, но при това искат това да става на обед, след мачове в евротурнирите. Смехотворно е. Няколко пъти се опитваме да променим ситуацията, но сме безпомощни, телевизиите контролират всичко, абсолютно всичко", оплака се Сър Алекс в навечерието на днешния мач с Манчестър Сити, чийто старт е от 13:30 часа местно време.
- Манчестър Юнайтед следи защитника на Нотингам Форест Мурило
- Манчестър Юнайтед няма да намали цената на Рашфорд за Барселона
- Евра: Бих приел Коул Палмър в Манчестър Юнайтед с отворени обятия
- Ман Юнайтед е готов да се насочи към звезда на Барселона
- Скоулс отрече атака към Карик: Не съм искал да го обидя
- Наполи бърза да върже Мактоминей: нов договор и по-висока заплата за шотландеца
- Евра: Луис Енрике е мечтаният треньор за Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед осъществи контакт с цел, която би могла да замени Каземиро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]