Бейл: Нямам нищо против да играя в друго първенство
Полузащитникът на Тотнъм Гарет Бейл заяви, че иска някога да изпробва силите си в друго първенство. Както е известно, уелският национал е свързван с интерес от страна на Реал Мадрид и през миналата седмица бившият футболист на „шпорите" Лука Модрич призна, че би искал да види Бейл на „Бернабеу", което пък породи ответната реакция на Андре Вилаш-Боаш.
Днешното изказване на Бейл със сигурност ще предизвика поредните спекулации.
„Ще е хубаво да изпробвам силите си в друго първенство и да придобия опит от играта зад граница. Не ме плаши перспективата от игра в чуждестранен шампионат. Когато дойде време и подходящият отбор ми направи предложение за трансфер, аз сериозно ще го обмисля. Нека видим какво ще се случи по-нататък", цитира The Telegraph думите на Бейл.
- Омар Мармуш премина под наем от Манчестър Сити в Тотнъм
- Доминик Соланке: Савиньо ще стане любимец на феновете на Тотнъм
- Ливърпул - Тотнъм в третия кръг на Купата на английската лига
- Тотнъм разгроми Чарлтън и продължи напред за Купата на лигата
- Роберто Де Дзерби: Не разбирам защо Тотнъм да не може да харчи толкова, колкото Челси и Ливърпул
- Савиньо обяви промяна на името си след трансфера в Тотнъм
- Савиньо премина в Тотнъм от Манчестър Сити
- Савиньо премина медицинските прегледи преди трансфера си в Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]