Бекъм: Винаги съм бил верен на Юнайтед
Полузащитникът на Лос Анджелис Галакси Дейвид Бекъм попари надеждите на любителите на английския футбол да видят звездата във Висшата лига. Както е известно, бившият капитан на „Трите лъва" обяви, че няма да поднови договора си с настоящия си клуб и ще се опита да потърси друго предизвикателство. Закономерно това доведе до появата на слухове и различни спекулации около бъдещето на англичанина, включително някои медии го изпратиха на Острова, където от услугите му се интересуват КПР и Уест Хем.
Дейвид обаче призна за Sky Sports, че остава верен на Манчестър Юнайтед - отборът, в който той се разви и израсна като футболист, и няма намерение да играе за друг тим от Албиона.
„Аз съм щастливец. На 37 години съм, а все още ми предлагат интересни варианти. Винаги съм казвал, че ще ми е тежко да се завърна в Англия, тъй като аз играх в състава на великия клуб в света Манчестър Юнайтед. Не се виждам във Висшата лига да защитавам цветовете на друг отбор, макар че не е добре човек да използва думата „никога". Имам няколко предложения, които ще ги разгледам", сподели Бекъм.
- Манчестър Юнайтед следи защитника на Нотингам Форест Мурило
- Манчестър Юнайтед няма да намали цената на Рашфорд за Барселона
- Евра: Бих приел Коул Палмър в Манчестър Юнайтед с отворени обятия
- Ман Юнайтед е готов да се насочи към звезда на Барселона
- Скоулс отрече атака към Карик: Не съм искал да го обидя
- Наполи бърза да върже Мактоминей: нов договор и по-висока заплата за шотландеца
- Евра: Луис Енрике е мечтаният треньор за Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед осъществи контакт с цел, която би могла да замени Каземиро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]