Лорис остава титуляр на вратата на Тотнъм
Вратарят на Тотнън Уго Лорис ще запази титулярното си място в състава за следващия мач на „шпорите". На старта на сегашния сезон французинът загуби борбата за първи избор на Андре Вилаш-Боаш, който предпочиташе да се доверява на ветерана Брад Фридъл. Стражът на Франция не един път изрази своето недоволство, включително сподели мисли за смяна на клубната си принадлежност.
В последно време обаче ситуацията се измени - в последните три мача на лондончани мениджърът се доверява на Уго. Очакванията са, че Лорис ще играе срещу Ливърпул в сряда вечер в рамките на 14-я кръг на Висшата лига на Англия.
„Ние искаме нашите вратари да запишат продължителна серия, през която те ще постигнат стабилност. Това е важно за тях и за отбора. Най-хубавото е, че те сега играят добре. Ние сменяме нашите вратари не след лоши мачове, а след добри", цитира Goal.com. думите на Вилаш-Боаш.
- Арсенал привлече сина на бивш играч на Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]