Оперираха Кабай
Нюкасъл обяви, че Йохан Кабай е претърпял хирургична операция в Париж и в момента се възстановява в болница във френската столица. Както е известно, играчът се контузи по време на срещата с Уест Хем на 11 ноември. Според информацията, той повече няма да се появи в игра през тази календарна година.
През текущия сезон Кабай изигра за Нюкасъл 13 мача. В лагера на „свраките" френският полузащитник пристигна миналата година от Лил за сумата от 4.8 милиона паунда.
- Анонс на 33-ти кръг от Висшата лига
- Моуриньо отново във Висшата лига? Нюкасъл обмисля сензационен ход
- Антъни Гордън обмисля трансфер през лятото
- Байерн готви оферта за Антъни Гордън – Компани търси конкуренция за Луис Диас
- Матета донесе драматична победа на Кристъл Палас над Нюкасъл
- Финансовите трикове или как системата облагодетелства богатите
- Челси и Нюкасъл се борят за звезда на стойност 50 милиона евро
- Киърън Трипиър се разделя с Нюкасъл след края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]